Angular.js fejlesztő német nyelvtudással

Partnerünk, a Kryonet Kft. számára keresünk olyan Angular.Js fejlesztő munkatársat, aki projektalapon tudna csatlakozni egy osztrák, elektronikus fizetési megoldások fejlesztésén dolgozó tanácsadó cég tevékenységéhez.

Feladatok:

  • komplex egészségügyi informatikai fejlesztési projekteken való részvétel,
  • meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében, valamint új projektek front-end oldali megvalósításában való részvétel,
  • egyedi megrendelések alapján szoftverfejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban,
  • új komponensek fejlesztése, tesztelése,
  • új technológiai megoldások kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából,
  • verziómenedzsment (GIT),
  • dokumentáció kezelése.

Elvárások:

  • kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • német nyelvtudás,
  • frontend fejlesztésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • Angular 2+ (ideálisan 8 vagy11 ismerete),
  • Scrum, Kanban módszertanok ismerete,
  • valamilyen verziókezelő rendszer ismerete,
  • szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
  • csapatjátékos szemlélet.

Egyéb információk:

  • a projekt min. 6 hónapig tartana,
  • a fejlesztő munkatárs kontraktorként tudna csatlakozni a projekthez.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • 100% home office lehetőség,
  • hosszabb távú együttműködési lehetőség,
  • nemzetközi projektben való részvétel.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.