Alkalmazásüzemeltetési vezető

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai szolgáltató vállalat számára keresünk tapasztalat Alkalmazásüzemeltetési vezető munkatársat, aki kifejezetten egy nemzetközi biztosítási felület üzemeltetési feladatait felügyelné.

Feladatok:

  •        a fejlesztett biztosítási platform éles és teszt oldali környezeti alkalmazás és Middleware rétegének üzemeltetése,
  •        alkalmazás üzemeltetési csoport (3 fő) vezetése, képzése,
  •        hibakeresések és hibaelhárítások szakmai irányítása, szervezése,
  •        az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek
    analitikájában és a hibák elhárításában való tevőleges, aktív közreműködés,
  •        alkalmazás felügyelet monitoring rendszerek segítségével,
  •        üzemeltetési SLA, ügyeleti rendszer biztosítása,
  •        kiterjesztett munkaidőben az üzleti és fejlesztési oldal támogatása,
  •        Jira ticketing kezelése és riportálás,
  •        üzemeltetési folyamatok szabályozása, fejlesztése,
  •        auditok és szabályozás támogatása,
  •        IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása,
  •        új rendszerek, folyamatok üzemeltetési tervezésben és bevezetésénél való aktív közreműködés.

 Elvárások:

  •        felsőfokú IT tanulmányok és legalább 6-8 éves üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  •        hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalattal,
  •        script nyelvekben (pl. Powershell, batch) való jártasság,
  •        Linux (CentOS) és Windows környezet üzemeltetési gyakorlat,
  •        MSSQL, Microsoft server ismeretek,
  •        Git környezetben szerzett tapasztalattal,
  •        aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  •        kiváló problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód,
  • proaktivitás és igényes munkavégzés,
  • határozottság.

  •        biztosítási vagy banki szektorban szerzett üzemeltetési tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  •        versenyképes juttatási csomag,
  •        szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
  •        személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  •        fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet,
  •        dinamikusan fejlődő cég,
  •        élenjáró technológiák és megoldások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@pannonwork.hu email címre