Junior rendszergazda

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai vállalkozás budapesti csapatába keresünk Junior rendszergazda kollégát, aki kiemelt pénzügyi Partnerüknél általános rendszergazdai feladatokat látna el.

Feladatok:

  • informatikai környezet folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
  • hálózat kiépítése a vállalat és a projektek telephelyein,
  • nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
  • levelezés karbantartása a felhasználók számára,
  • virtuális gépek menedzselése,
  • hibajegyek felvétele és kezelése,
  • Windows/Linux szerverek karbantartása,
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség IT területen,
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Citrix megoldás alapszintű ismerete,
  • Active Directory ismeret.

  • biztosítási vagy banki szektorban szerzett rendszergazda tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
  • személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet,
  • dinamikusan fejlődő cég,
  • élenjáró technológiák és megoldások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a csernok.emese@pannonwork.hu e-mail címre.