Infrastruktúra üzemeltető mérnök

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai vállalkozás budapesti csapatába keresünk Infrastruktúra üzemeltető kollégát egy nemzetközi biztosítási platform környezetének üzemeltetéséhez.

Feladatok:

  • a fejlesztett biztosítási platform éles és teszt oldali környezetének üzemeltetése,
  • az infrastruktúra felügyelete monitoring rendszerek segítségével,
  • hibakeresések és hibaelhárítások elvégzése,
  • incidensek analitikájában való részvétel,
  • üzemeltetési SLA biztosítása,
  • az üzleti és fejlesztési oldal támogatása,
  • IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása,
  • auditok támogatása,
  • új rendszerek és folyamatok üzemeltetési tervezésében és bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • legalább 3 év tapasztalat adatközpontban futó infrastruktúraüzemeltetésben,
  • Linux (CentOs) és Windows környezet üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • VmWare virtualizációban szerzett magabiztos ismeret,
  • hálózatos ismeretek (DNS, DHCP),
  • Jira ticketing rendszer ismerete,
  • Patch management megoldások ismerete (WSUS, GFI Languard),
  •  kiváló problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód,
  • középszintű angol nyelvtudás.

  • biztosítási vagy banki szektorban szerzett infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
  • személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
  • fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet,
  • dinamikusan fejlődő cég,
  • élenjáró technológiák és megoldások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzá!