Recruiter angol és német nyelvtudással

Terméktervezés, gyártás, valamint logisztikai tevékenység területén innovatív szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk elkötelezett csapatába keresünk tapasztalt, kiváló német és angol nyelvtudással rendelkező Recruiter munkatársat.

Feladatok:

  • szellemi munkaerő toborzása – kiemelten mérnöki és pénzügyi pozíciókra – Ausztria, Németország és Svájc területén,
  • álláshirdetések szerkesztése, kezelése,
  • social média és külső adatbázisok használata, valamint új hirdetési lehetőségek felkutatása a megfelelő jelöltek elérése érdekében,
  • belső rendszerek kezelése,
  • szakmai vezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások:

  • minimum 2 éves, szellemi toborzásban szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú, aktív angol és német nyelvtudás,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • proaktív, kitartó, nyitott és együttműködő személyiség,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • magabiztos MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
  • Workday szoftver ismerete,
  • magyar nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • elhivatott csapat,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • home office a pandémia után is,
  • versenyképes juttatási csomag.

 Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra elérhetőségét!