Környezetvédelmi koordinátor

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Környezetvédelmi koordinátor munkatársat.

Feladatok

  • környezetvédelmi feladatok végrehajtása, kapcsolódó programok megvalósítása,
  • kapcsolattartás a környezetvédelmi hatóságokkal, szakhatóságokkal,
  • éves környezetvédelmi bevallások, adatszolgáltatások elkészítése,
  • alvállalkozók környezetvédelmi szempontú ellenőrzése,
  • jogi megfelelőség rendszeres értékelése, jogszabályok változásának nyomon követése,
  • környezetvédelmi mérések és felülvizsgálatok megszervezése, ütemezése, lebonyolítása,
  • a telephely környezetvédelmi szempontú ellenőrzése, eltérések esetén javaslattétel,
  • környezetvédelmi képzések tartása az alkalmazottak számára,
  • riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos MS Office ismeret,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • jó kommunikációs és szervezői készség,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

  • környezetmérnöki vagy felsőfokú természettudományi /műszaki végzettség,
  • gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • munkavédelmi végzettség.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:40.

Munkavégzés helye: Pest megye (Göd).