Financial Analyst

Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtó vállalat elkötelezett és motivált csapatába keresünk Financial Analyst kollégát.

Feladatok:

  • elemzések, előrejelzések, és riportok készítése a döntés-előkészítés és döntés-támogatás céljával,
  • piacelemzés, piaci trendek nyomon követése, üzleti előrejelzések kidolgozása, értékesítési adatok elemzése,
  • heti, havi és negyedéves riportok készítése,
  • meglévő döntéselőkészítési folyamatok megismerése, elemzése, fejlesztésükre való javaslattétel a hatékonyság növelése érdekében,
  • az éves költségvetés és a forecasting folyamatok kidolgozása,
  • szoros együttműködés a szakmai vezetőkkel, az ügyvezető igazgatóval, valamint más kollégákkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi-számviteli területen,
  • 2-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • erős MS Excel és Microsoft Power BI ismeret,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás,
  • stratégiai gondolkodásmód, kiváló problémamegoldási képesség,
  • jó szervezőkészség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség.

Előnyök:

  • CPA vagy CMA tanúsítás,
  • B2B értékesítésben, kiemelten szoftver- vagy technológiai termékek/szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • összetartó szakmai csapat,
  • dinamikusan növekvő vállalat,
  • támogató környezet,
  • home office lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, küldje el számunkra pályázati anyagát.