Munkavédelmi mérnök

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Munkavédelmi mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • a beruházások megfelelő kivitelezésének ellenőrzése, támogatása, valamint a hatósági engedélyezések elősegítése,
  • az építkezésekkel kapcsolatos helyszíni ellenőrzések lebonyolítása, nem-megfelelőség esetén a megoldásra való javaslattétel,
  • a beruházásokat érintő jogi és szabványi előírások nyomon követése, összefoglalása a vezetőség számára,
  • a vállalati és a törvényekben rögzített munka-, tűz-, és környezetvédelmi szabályok és eljárások betartása és betartatása,
  • projektdokumentáció összegyűjtése és szakszerű rendszerezése,
  • a projektek átadásának támogatása,
  • riportok és statisztikák készítése a mérnökség vezetőjének,
  • kapcsolattartás az érintett társosztályokkal.

Elvárások:

  • minimum 2 éves projektmérnöki vagy EHS területen szerzett tapasztalat,
  • villamos-, gépész- vagy építőmérnöki diploma,
  • középfokú tűz- és munkavédelmi végzettség,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló, proaktív munkavégzésre való képesség.

Előnytjelent:

  • munkavédelmi szakmérnöki diploma,
  • koreai nyelvtudás,
  • autóiparban szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:40.

Munkavégzés helye: Pest megye (Göd).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát!