Projektvezető (Budapest)

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg a budapesti, építőipari projektekkel foglalkozó motivált és lelkes csapatunkat bővítenénk egy Projektvezető munkatárssal.

Feladatok:

  • a projektek folyamatos nyomon követése,
  • beérkezett igények rögzítése, ajánlatok és a szerződés előkészítése, kezelése, iktatása,
  • építőipari projekteknél a munkavállalók adminisztrációjának támogatása,
  • heti bejelentések koordinációja (EFO), elszámolások kezelése,
  • TMUNK-hoz adatok kiküldése,
  • munkavállalókkal papírok kezelése az építkezésen vagy partner telephelyén,
  • partnerektől teljesítésigazolások bekérése,
  • heti, havi- és ad-hoc riportok beszámolók készítése a vezetőség részére,
  • építésvezetőkkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség preferáltan HR/gazdasági területen,
  • erős Word és Excel ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • jó numerikus készségek,
  • pontos, precíz munkavégzés.

  • egyszerűsített foglalkoztatottak adminisztrációjával szerzett gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés,
  • fejlődési, tanulási lehetőség HR területenhosszú távú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra legfrissebb önéletrajzi anyagát.