Frontend fejlesztő

Partnerünk, az Utopus Insights, egy amerikai megújuló energetika analitikai vállalat. Jelenleg szél- és napenergiatermelés előrejelzéssel kapcsolatos nemzetközi projektjeikhez keresnek tapasztalt Frontend fejlesztő munkatársat, budapesti csapatuk bővítésére.

Feladatok:

  • a megújuló energiával kapcsolatos weboldal frontend oldali fejlesztésében való részvétel a tervezéstől az élesítésig,
  • a webalkalmazások optimális megjelenésének biztosítása és a felhasználói élmény kialakítása,
  • UI/UX tervezésben való aktív részvétel,
  • szoros együttműködés a design csapattal, a backend fejlesztőkkel, valamint a tesztelőkkel,
  • agilis módszertannak megfelelő munkavégzés.

Elvárások:

  • felsőfokú IT végzettség,
  • minimum 4 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • reszponzív UI fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Angular 8+ és NgRx ismeret,
  • AWS alapú felhőtechnológiák ismerete,
  • JavaScript ismeret,
  • gyors tanulási és kiváló kommunikációs és elemzői készség,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • SaaS termékkel kapcsolatos fejlesztési tapasztalat,
  • munkatapasztalat agilis környezetben és nemzetközi csapatban.

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége, amelyek elősegítik a megújuló energiák forradalmát,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • 100% home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát!