Backend fejlesztő

Magyar tulajdonú IT és pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk budapesti csapatába keresünk Backend fejlesztő munkatársat, aki egy új alkalmazás fejlesztési feladataiban venne részt.

Feladatok:

  • meglévő logisztikai felhőszolgáltatásokhoz kapcsolódó backend fejlesztési feladatok ellátása,
  • az új termékek tesztelésének és bevezetésének támogatása,
  • a vállalat platformjainak magas rendelkezésre állásnak biztosítása,
  • technológiai megoldások kiválasztása, cégre szabott architektúra kialakításának támogatása,
  • új microservice-k létrehozása és összekapcsolása a meglévő infrastruktúrával,
  • szoros együttműködés a tesztelési csapattal.

Elvárások:

  • felsőfokú IT végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • webalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalt (.NET/C#),
  • interface managementben szerzett ismeret (REST, JSON),
  • Linux és/vagy Docker ismeret,
  • önálló munkára való készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Előny:

  • SCRUM módszertan ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  • izgalmas nemzetközi projektben való részvétel,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • akár 100% Home Office munkavégzés,
  • jó hangulatú, barátságos csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.