Karbantartási részlegvezető

Partnerünk, egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat, pest megyei egységéhez keresünk Karbantartási részlegvezetőt.

Feladatok:

  • karbantartási részleg vezetése, a mérnök és technikus kollégák támogatása,
  • IATF szabvány betartása, betartatása, szabvány szerinti munkavégzés,
  • automata és robot gyártógépek technikai felügyelete,
  • a termelés hatékonyságának növelése gépészeti szempontból,
  • karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése,
  • a felmerülő problémák megoldásában, valamint szükség esetén a javításokban való aktív részvétel,
  • megelőző karbantartások levezénylése,
  • gyártással és társosztályokkal való aktív együttműködés.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • karbantartási és vezető tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • PLC és robotnyelv ismeret,
  • LEAN, TPM ismeret,
  • jó kommunikációs és szervezői készség.

Előny:

  • autóiparban szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • hosszútávú karrierlehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag.

Munkaidő: H-P, 8:00-16:40.

Munkavégzés helye: Göd