Frontend fejlesztő

 Magyar tulajdonú IT és pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk budapesti csapatába keresünk Frontend fejlesztő munkatársat, aki egy új alkalmazás fejlesztési feladataiban venne részt.

Feladatok:

  • logisztikai felhőszolgáltatásokhoz kapcsolódó frontend fejlesztési feladatok ellátása,
  • új alkalmazások fejlesztésében és implementálásban való részvétel,
  • meglévő logisztikai platform karbantartása és optimalizálása,
  • hibajavításokban történő részvétel,
  • szoros együttműködés a tesztelőkkel.

Elvárások:

  • felsőfokú IT végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • webalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalt (.NET/C#),
  • HTML, CSS, JavaScript és TypeScript ismeret,
  • önálló munkára való készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

  • Angular, GitLab, SCSS, ASP .NET Core, Entity Framework Core ismeret,
  • SCRUM módszertan ismerete,
  • aktív német nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • izgalmas nemzetközi projektben való részvétel,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • akár 100% Home Office munkavégzés,
  • jó hangulatú, barátságos csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.