Junior pénzügyi elemző német nyelvtudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk kiváló német nyelvtudással junior pénzügyi elemző pozícióba.

Feladatok:

  • közreműködés a pénzügyi jelentések elkészítésében a vállalat informatikai szolgáltató üzletágai számára,
  • előrejelzések és tervek elkészítésében illetve a zárási feladatokban való részvétel,
  • profitabilitási elemzések elkészítése,
  • ad-hoc elemzési feladatok elvégzése,
  • az eredmények vizuális ábrázolása és esetenként prezentálása a menedzsment számára,
  • SAP és belső pénzügyi rendszerek használata.

Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett diploma,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
  • logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • kiváló excel és ppt ismeretek,
  • kiváló, aktív német nyelvtudás.

Előny:

  • angol nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.