Pénzügyi projekt munkatárs német nyelvtudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk kiváló német nyelvtudással Pénzügyi projekt munkatárs pozícióba.

Feladatok:

  • változatos infokommunikációs projektekben való részvétel,
  • projekt menedzser munkájának támogatása elsősorban pénzügyi oldalról,
  • a költségek optimális felhasználásának és a megfelelő minőség megvalósulásának biztosítása,
  • a projektek pénzügyi tervezése és ellenőrzése,
  • erőforrás tervezés,
  • projekt dokumentációk készítése,
  • a projekt résztvevőinek illetve a projektekben érintettek folyamatos informálása,
  • dokumentumok előkészítése, frissítése,
  • projekt menedzserek támogatása,
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség preferáltan pénzügyi területen,
  • legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen,
  • informatikai terület iránti érdeklődés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
  • logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • kiváló, aktív német nyelvtudás.

Előny:

  • PMI vagy PRINCE2 ismeret,
  • (IT) projektek területén szerzett tapasztalat,
  • kiváló angol nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.