iOS fejlesztő

Mobil applikációk fejlesztésével foglalkozó skandináv partnerünk új, budapesti irodájának épülő agilis csapatába izgalmas és változatos projektek megvalósításához iOS fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • változatos mobilalkalmazás fejlesztési projektekben való részvétel,
  • agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
  • együttműködés a fejlesztő kollégákkal,
  • rendszeres kommunikáció külföldi ügyfelekkel.

Elvárások:

  • 2-5 év tapasztalat iOS alkalmazások fejlesztésben
  • iOS UI keretrendszereinek ismerete,
  • magabiztos Swift (Objective-C) tudás,
  • erős OOP ismeretek, tervezési minták ismerete,
  • magasfokú szakmai igényesség,
  • csapatjátékos, kreatív, motivált, elhivatott, önálló munkavégzésre képes személyiség,
  • középszintű angol nyelvtudás.

  • más mobil platform ismerete, webes vagy egyéb nem mobil fejlesztésekben szerzett tapasztalat.

  • folyamatos fejlődési lehetőség, napra kész technológiák használata,
  • stabil háttér, skandináv céges kultúra, egymás tisztelete, családias, baráti hangulat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet Budapest központjában,
  • évi néhány alkalommal norvégiai utazás.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.