Projekt menedzser német nyelvtudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk Projekt menedzser pozícióba.

Feladatok:

  • nemzetközi IT szolgáltatásokkal kapcsolatos (elsősorban transzformációs és tranzíciós) projektek tervezése, felügyelete, koordinálása,
  • költségek, technológiai és emberi erőforrások tervezése, határidők felállítása, prioritások meghatározása,
  • kockázati tényezők azonosítása,
  • a minőségi elvárásoknak való megfelelőség biztosítása,
  • erőforrás-menedzsment,
  • riportok készítése,
  • kapcsolódó részlegekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat IT szolgáltatás menedzsmentben/IT projekt menedzsmentben,
  • people managementben szerzett tapasztalat,
  • alapvető IT technológiák ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált-attitűd,
  • kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • utazási hajlandóság (a pozíció betöltése alkalmanként 1-2 hetes külföldi tartózkodást igényelhet),
  • erős, aktív angol nyelvtudás,
  • német nyelvtudás.

Előny:

  • informatikához kapcsolódó területen szerzett diploma,
  • agilis fejlesztési módszertanok ismerete,
  • contact center felállításában, vezetésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • Prince2/ITIL vizsga.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések, fejlődési, tanulási lehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.