Szolgáltatás-értékesítési vezető (HR területre)

Széleskörű HR szolgáltatásokat kínáló, országosan kiterjedt irodahálózattal és külföldi irodákkal is rendelkező, folyamatosan fejlődő partnercégünkhöz tapasztalt szolgáltatási Értékesítési Vezető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • a menedzsment támogatása az értékesítési stratégia kidolgozásában,
  • a kidolgozott stratégia megvalósítása,
  • az értékesítési üzletág tevékenységének megszervezése,
  • az értékesítő csapat szakmai irányítása, fejlesztése, támogatása, motiválása,
  • folyamatos üzletfejlesztés, új üzleti megoldások kidolgozása és bevezetése,
  • új ügyfelek felkutatása, akvirálása,
  • kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel, a kiemelt ügyfelekkel való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása,
  • meglévő ügyfélkör kezelése, azoknál a szolgáltatási portfólió és az abból származó bevételek növelése,
  • pályázati kiírások követése, pályázási feladatok ellátása/összefogása magas minőségben,
  • naprakész értékesítési adminisztráció biztosítása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 5 év értékesítői tapasztalat szolgáltatás értékesítés területén,
  • HR szolgáltatások/HR piaci résztvevők ismerete,
  • HR szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • stratégiai gondolkodásmód,
  • döntésképes, proaktív, határozott és agilis személyiség,
  • kiváló problémamegoldó-, szervező- és kapcsolatteremtő készség,
  •  „B” kategóriás vezetői engedély.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű vállalat csoport,
  • emberközpontú munkakörnyezet és családias légkör,
  • versenyképes juttatási csomag (fix díjazás+mozgóbér+cafeteria),
  • professzionális munkakörnyezet,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.