HR támogató munkatárs németnyelv-tudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk kiváló német nyelvtudással HR üzleti támogató munkatárs pozícióba.

Feladatok:

  • HR területhez kapcsolódó belső projektekben való részvétel,
  • HR vezetők támogatása,
  • belső projekt team-ekkel való együttműködés,
  • szervezetfejlesztési projektekben való részvétel,
  • nemzetközi stakeholderekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • stratégia-tervezésben való részvétel,
  • a HR partnerekkel és HR Business Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • riportok és prezentációk készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség preferáltan HR (-hez kapcsolódó) területen,
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat HR területen,
  • kezdeményező, csapatjátékos személyiség,
  • logikus, analitikus gondolkodás,
  • proaktivitás,
  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
  • kiváló, aktív angol ÉS német nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.