Projektkoordinátor munkatárs német nyelvtudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk kiváló angol és német nyelvtudással Projektkoordinátor munkatársi pozícióba.

Feladatok:

  • változatos projektekben való részvétel infokommunikációs területen,
  • projekt menedzser munkájának széles körű támogatása,
  • projektvezetési és együttműködési modellek implementálása,
  • a projektre vonatkozóan szervezeti ábrák elkészítése és naprakészen tartása,
  • meetingek tervezése, ütemezése,
  • a projekt résztvevőinek illetve a projektekben érintettek folyamatos informálása,
  • dokumentumok előkészítése, frissítése,
  • erőforrások tervezése és koordinációja,
  • státuszok követése, mérföldkövek, KPI-ok riportolása,
  • költségek tervezése, követése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 1éves tapasztalat projektek támogatásának területén,
  • informatikai terület iránti érdeklődés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
  • logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • proaktivitás, önállóság,
  • kiváló, aktív angol ÉS német nyelvtudás.

Előny:

  • ITIL ismerete.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.