Változás koordinátor (Change coordinator)

Meghatározó multinacionális partnerünk jól képzett, jó hangulatú és elkötelezett csapatába kiváló angol és német nyelvtudással rendelkező Változás koordinátor (Change coordinator) kollégát keres.

Feladatok:

  • IT megoldásokkal kapcsolatban az ügyfelektől érkező változáskérelmek (change request-ek) feldolgozása, érvényesítése,
  • változáskérelmek követése,
  • kapcsolattartás a megoldási csapat illetve az ügyféltámogató csapat tagjai között,
  • riportok elkészítése,
  • ügyfél-specifikus tréningek megtartása,
  • folyamat fejlesztési lehetőségek kidolgozása,
  • folyamatos tudás-megosztás a csapat tagjaival.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • releváns tapasztalat IT ügyféltámogató munkakörben,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • csapatjátékos személyiség,
  • kiváló angol- ÉS német nyelvtudás.

Előny:

  • ITIL ismeretek,
  • Change managementben szerzett tapasztalat.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.