Manuális tesztelő német nyelvtudással

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk német nyelvtudással rendelkező manuális tesztelő kollégákat.

Feladatok:

  • nagyvállalati rendszerek tesztelésében való részvétel,
  • tesztesetek tervezése, létrehozása,
  • hibabejelentések fogadása, hibajegykezelés, hibaelemzés, hibajavítás,
  • folyamatos kommunikáció kollégákkal, fejlesztőkkel, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség VAGY tesztelési területen szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat,
  • csapatjátékos személyiség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • legalább középfokú aktív német nyelvtudás.

Előny:

  • 2-3 éves tesztelői munkatapasztalat,
  • ISTQB végzettség.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos képzések,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.