Logisztikai Key Account Manager

Partnerünk, egy integrált logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat, szolgáltatásának értékesítésére és meglevő ügyfelei támogatására Key Account Manager kollégát keres.

Feladatok:

  • a vállalat által nyújtott logisztikai szolgáltatások értékesítése,
  • meglévő partnerekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás,
  • értékesítés volumenének növelése,
  • új partnerek felkutatása,
  • ajánlatok, árkalkulációk készítése,
  • a társaság képviselete személyes tárgyalásokon és elektronikus tendereken,
  • szerződések előkészítése, vonatkozó adminisztrációk és statisztikák teljesítése,
  • társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • szolgáltatások értékesítése területén megszerzett 2-3 éves, releváns szakmai tapasztalat,
  • szállítmányozási terület szakmai ismerete,
  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség, cél és teljesítmény orientált munkavégzés,
  • jogosítvány, aktív autóvezetői tapasztalattal,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen).

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • autó, telefon használat,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.