Hálózatüzemeltető angol nyelvtudással

Multinacionális partnerünk jól képzett, jó hangulatú és elkötelezett csapatába Hálózatüzemeltető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • teljes németországi egészségügyet átfogó elektronikus egészségbiztosítási rendszer hálózati infrastruktúrájának üzemeltetése,
  • második-, harmadikszintű hibaelhárítás,
  • ügyféltámogató kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás, munkájuk támogatása,
  • fejlesztő kollégákkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • hálózatüzemeltetői tapasztalat (TCP/IP, routerek, switchek, tűzfalak),
  • Linux ismeretek,
  • komplex hálózatos rendszerek megértése, átlátása,
  • kiváló probléma analizáló és megoldó képesség,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • alapvető német ismeretek (dokumentációk olvasása)
  • CCNA, RHCSA vizsga.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.