Kirendeltség-vezető (Szolnok)

Széleskörű HR szolgáltatásokat (diákmunka, munkaerő kölcsönzés és közvetítés) kínáló, országosan kiterjedt irodahálózattal és külföldi irodákkal is rendelkező, folyamatosan fejlődő partnercégünk szolnoki irodájába Kirendeltség vezető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • a szolnoki kirendeltség napi működésének irányítása,
  • kollégák munkájának koordinálása, támogatása, motiválása, teljesítményük értékelése,
  • operatív részvétel az iroda munkájában, toborzási feladatokban,
  • új partnerek felkutatása,
  • szerződéskötés, módosítás, szükség szerint újratárgyalása,
  • a cég szolgáltatásainak fejlesztése,
  • rendszeres riportolás a vezetőség számára.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • munkaügyi és munkajogi ismeretek,
  • legalább egy éves vezetői gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó-, szervező- és kapcsolatteremtő készség,
  • pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség,
  • stressz tűrés, rugalmasság,
  • szolnoki, vagy Szolnok környéki lakóhely,
  • B kategóriás vezetői engedély, saját gépjármű.

Előnyök:

  • HR területen szerzett végzettség,
  • több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • értékesítésben, csoportvezetésben szerzett tapasztalat,
  • aktív angol vagy német nyelvismeret.

Parnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • gépjármű költségtérítés,
  • folyamatos szakmai képzéseken való részvétel, fejlődési lehetőség,
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • teljes munkaidő (kötetlen munkarend).

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.