Szállítói számlakezelő munkatárs német nyelvtudással

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk bővülő pénzügyi csapatába számlakezelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • német nyelvű szállítói számlák rögzítése, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése,
  • szükség esetén a szállítói számlák újrakönyvelése, átsorolások végzése, függő tételek rendezése,
  • kifizetések esedékességének meghatározása,
  • havi, negyedéves, éves zárásban való aktív részvétel,
  • szállítói törzsadatok naprakészen tartása, ellenőrzése,
  • szállítókkal való kapcsolattartás,
  • észrevételek és eltérések feltárása és kezelése, határidők betartása,
  • folyamatok folyamatos fejlesztésében való együttműködés.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • MS Office ismeret,
  • precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás,
  • ügyfélközpontú hozzáállás, csapatjátékos személyiség,
  • kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás,
  • határidők betartására való képesség,
  • magabiztos, aktív német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt, napi használat).

Előnyök:

  • Oracle Finance / SAP ismerete,
  • mérlegképes könyvelői vizsga,
  • logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.
  • felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • családias hangulat, jó csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.