Adminisztrátor munkatárs kiváló angol nyelvtudással

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk számára precíz, pontos, kiváló angol nyelvtudással rendelkező adminisztrátor munkatársat keresünk a számlarendszer adatainak karbantartásához.

Feladatok:

  • a számlarendszerben fellelhető elakadások korrigálása,
  • számlán szereplő adatok helyességének ellenőrzése,
  • hiányzó adatok bekérése,
  • kapcsolattartás a munkatársakkal,
  • típushibák továbbítása a fejlesztő kollégák felé.

Elvárások:

  • logikus gondolkodás, analitikus képesség,
  • monotónia tűrés,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatjátékos személyiség,
  • angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint).

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • adatkezeléssel, adategyeztetéssel kapcsolatos munkatapasztalat,
  • CRM rendszerben szerzett tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • családias hangulat, jó csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.