Toborzási csoportvezető (Budapest)

Széleskörű HR szolgáltatásokat (diákmunka, munkaerő kölcsönzés és közvetítés) kínáló, országosan kiterjedt irodahálózattal és külföldi irodákkal is rendelkező, folyamatosan fejlődő partnerünk számára Toborzási csoportvezető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • főként fizikai munkaerő toborzásával foglalkozó 6-10 fős csapat vezetése, munkájuk szervezése és összefogása,
  • igény szerint a sales tevékenység szakmai támogatása, tárgyalásokon való részvétel
  • csapattagok kiválasztásában való részvétel,
  • csapattagok folyamatos képzése/fejlesztése, motiválása, teljesítményük értékelése, támogatása,
  • alternatív toborzási lehetőségek felkutatása és bevezetése
  • külső toborzási lehetőségek/rendezvények felkutatása és megszervezése, lebonyolítása,
  • kiemelt hirdetések kezelése,
  • éves toborzási költségek nyomon követése és koordinálása
  • vezetőség felé rendszeres és ad-hock riportok készítése,
  • a vállalat többi részlegével, más csapataival való együttműködés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • munkaerő toborzási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • csapatvezetésben szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és motiváló készség,
  • erős elemző-probléma megoldó képesség,
  • eredmény és folyamatorientált gondolkodás,
  • proaktív, terhelhető, nyitott, pozitív, támogató személyiség,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • stabil angolnyelv-tudás.

  • munkaerő kölcsönzési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű vállalat csoport,
  • emberközpontú munkakörnyezet és családias légkör,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.