Rendszerszervező (Business Analyst)

Nagy bonyolultságú nemzetközi rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú ügyfelünkhöz Rendszerszervező kollégát keresünk.

Feladatok:

  • rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése,
  • igazgatási rendszertervek elkészítése,
  • bevezetett szoftverek rendszerleíró folyamatainak módosítása jogszabályváltozások esetén,
  • szoftverek tesztelése bevezetés előtt és módosításkor
  • bevezetett szoftverekkel kapcsolatos hibajelentések ellenőrzése továbbítása fejlesztők felé,
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági területen),
  • legalább 3 éves tapasztalat komplex adatbázis típusú rendszerek szervezésében,
  • logikai és fizikai rendszertervek készítésében szerzett tapasztalat,
  • modellezési módszertanok ismerete,
  • képesség csapatmunkában történő munkavégzésre,
  • tanulási vágy és nyitottság a tudásmegosztásra,
  • rendszerszemlélet.

Előny:

  • UML ismeret,
  • enterprise Architect ismerete,
  • SW fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • alkalmazotti státusz,
  • változatos, sokrétű feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • megoldás-orientált légkör,
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérem küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.