Senior HR Generalista (Pest megye)

Partnerünk, egy élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyártó vállalat pest megyei üzemébe új kihívásokra és tanulásra vágyó tapasztalt HR Generalista kollégát keresünk.

 Feladatok:

  • HR folyamatokban való teljes körű részvétel kiemelt figyelemmel a munkaerő kiválasztás, beléptetés, integráció, és munkaerő-megtartás feladataira,
  • belső kommunikáció erősítése,
  • HR-t érintő intézkedések bevezetése,
  • HR vezető munkájának támogatása,
  • riportok készítése.

 Elvárások:

  • egyetemi végzettség (preferáltan HR területen),
  • multinacionális ipari környezetben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • recruitmentben, beléptetésben, munkavállalói elkötelezettség fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • csapatjátékos személyiség,
  • erős problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség,
  • multitasking, önálló és proaktív feladatmegoldás,
  • MS Office alkalmazások erős ismerete,
  • kiváló angol kommunikációs készség.

 Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Pest megye (Budapesttől 40 km délkeleti irányban).

 Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • lehetőség a szakmai fejlődésire és előrelépésre,
  • barátságos, jó hangulatú munkakörnyezet.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.