Junior Szoftvertesztelő (Budapest)

Finn tulajdonú mobileszközökkel és alkalmazásokkal foglalkozó vállalat magyarországi partnere számára Junior szoftvertesztelő kollégákat keresünk.

Feladatok:

  • előre meghatározott instrukciók alapján manuális szoftvertesztelési feladatok elvégzése mobileszközökön,
  • mobiltelefonok szoftverplatformjának tesztelése,
  • mobileszközök funkcionális tesztelése,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • IT területen folytatott tanulmányok (akár harmad-/negyedéves diákok, akár friss diplomás fiatalok jelentkezését örömmel fogadjuk),
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • csapatjátékos személyiség,
  • kiváló angol nyelvű kommunikációs készség.

Előny:

  • mobiltesztelési tapasztalat,
  • szoftvertesztelési tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos és professzionális munkakörnyezet,
  • belvárosi iroda,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.