Senior Könyvelő/Számviteli tanácsadó (Budapest)

A világ egyik vezető pénzügyi/számviteli szolgáltató vállalatának magyarországi professzionális csapatába Senior Könyvelő/Számviteli tanácsadó kollégát keresünk könyvelési és tanácsadási feladatokra.

Feladatok:

  • teljes körű pénzügyi/számviteli tanácsadás a vállalat partnercégei számára,
  • számviteli nyilvántartások önálló felépítése és vezetése,
  • havi zárási folyamatban való részvétel,
  • könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése,
  • beszámolók, adóbevallások összeállítása és benyújtása,
  • dokumentálási és egyeztetési feladatok elvégzése,
  • ügyfél képviselete könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton,
  • junior kollégák fejlesztése, ellenőrzése,
  • ügyfélkapcsolatok fejlesztése.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli szakirányú végzettség,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • hasonló területen számviteli szolgáltatónál szerzett 5-6 év szakmai tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office kiemelkedő használata,
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés,
  • szakmailag folyamatos fejlődési igény.
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Előny:

  • adótanácsadói végzettség,
  • társasági könyvelésben szerzett tapasztalat,

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú karrierlehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.