IT fejlesztési projektmenedzser

Komplex közigazgatási rendszerek fejlesztésével és működtetésével foglalkozó magyar tulajdonú ügyfelünkhöz IT fejlesztési projektmenedzser kollégát keresünk.

Feladatok:

  • összetett közigazgatási informatikai projektek megvalósításában és teljes körű menedzselésében való részvétel,
  • folyamatos együttműködés a projektirodával és a szakmai területekkel,
  • proaktív részvétel a fejlesztési területek napi munkavégzésében,
  • beszerzések szakmai műszaki dokumentációinak összeállításában való részvétel,
  • riportok készítése,
  • kockázat menedzsment,
  • kapcsolattartás a megrendelővel és a társterületekkel,
  • határidők betartása és ezek folyamatos egyeztetése a közreműködő partnerekkel.

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai diploma,
  • legalább 4 éves, informatikai projektekben szerzett szervezői, műszaki projektmenedzseri tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, MS Project, Outlook, PowerPoint),
  • teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség,
  • precizitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • csapatmunkában való aktív közreműködés.

  •          EU-s támogatásban megvalósuló informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  •          közigazgatási projektekben szerzett tapasztalat,
  •          fejlesztői vagy tanácsadói tapasztalat,
  •          középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  •          versenyképes fizetés,
  •          változatos, sokrétű feladatok,
  •          szakmai fejlődési lehetőség,
  •          megoldás-orientált légkör,
  •          bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.