Könyvelő munkatárs (Dunakeszi)

Partnerünk, egy két évtizede működő stabil, építőipari vállalat dunakeszi irodájába könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
  • adóbevallások elkészítése,
  • folyószámlák és főkönyv egyeztetése,
  • analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése a főkönyvvel (tárgyi eszközök, vevő-szállító folyószámlák egyeztetése stb.),
  • zárási feladatok ellátása, beszámolók összeállítása,
  • határidők betartása,
  • főkönyvelő munkájának támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen,
  • legalább 2 éves könyvelési tapasztalat,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízható, önálló személyiség.

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű magyar vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • családbarát időbeosztás,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.