Marketing munkatárs (Budapest)

Partnerünk, egy wellness szállodát üzemeltető, magyar tulajdonban levő turisztikai vállalat, szolgáltatásainak népszerűsítésére Marketing munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

    • A vállalat megjelenésével kapcsolatos marketing feladatokban aktív részvétel
    • Magyar és angol nyelven levelezés, kapcsolattartás
    • Weboldalak, online felületek kezelése, aktualizálása
    • Zenei fesztivál szervezési feladatai
    • Szálloda működésével kapcsolatos aktivitások megszervezése, irányítása
    • Kapcsolattartás a grafikusokkal, hirdetésszervezőkkel
    • Prezentáció készítése magyar és angol nyelven
    • Riportálási feladatok a vezetőség felé
    • Napi együttműködés a többi területtel (recepció, értékesítés, vendéglátás)

Elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség
    • Kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
    • Marketing és / vagy rendezvényszervezés területén szerzett releváns munkatapasztalat
    • Jártasság online marketing területen és felhasználói weboldalkezelésben
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Kreatív gondolkodás
    • Önálló munkavégzési készség
    • Együttműködési készség
    • Prezentációs készség
    • Mobilitás, utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

    • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számukra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu.