Media buyer

Olasz tulajdonú online hirdetésekkel foglalkozó Magyarországon újonnan alakuló leányvállalatának budapesti irodájába Media buyer munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          új – elsősorban online – hirdetési felületek felkutatása,
  •          marketing és hirdetései tevékenységek vezetése,
  •          médiatervek létrehozása,
  •          hirdetés és marketing kampányok letárgyalása,
  •          kapcsolattartás ügyfelekkel, szolgáltatókkal,
  •          versenytársak forgalmának monitorozása,
  •          számlakezeléssel, pénzügyi tranzakciókkal kapcsolatos feladatok,
  •          riportálás a vezetőség számára.

Elvárások:

  •          1-3 év tapasztalat nemzetközi média-megjelenések tervezésében és megvalósításában,
  •          tapasztalat Google Analytics és/vagy más analitikus programokban,
  •          CPM, CPC, CPA modellek ismerete,
  •          DoubleClick digital platform ismerete,
  •          erős Excel vagy Spreadheets ismeret,
  •          mobilhirdetések területén szerzett szakmai tapasztalat,
  •          naprakész ismeretek az online hirdetések vezető technológiáiban,
  •          analitikus gondolkodásmód és multitasking,
  •          folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  •          versenyképes fizetés,
  •          családias hangulatú, barátságos munkahely,
  •          fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számukra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.