IT Szolgáltatás Menedzser (Service Delivery Manager)

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk IT Projekt menedzser pozícióba.

Feladatok:

  • a vállalat nemzetközi IT projektjeiben való részvétel,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • projektek tervezése (idő, költség, kockázat),
  • projektek előkészítése, végrehajtása, ellenőrzése,
  • folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó területekkel,
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség IT vagy műszaki területen,
  • 4-5 éves IT projekt tapasztalat,
  • fejlesztési módszertanok ismerete,
  • mobilitás (25% utazás a projektek helyszínére),
  • kiváló angol ÉS kommunikációs szintű német nyelvtudás.

Előny:

  • ITIL Certifikáció,
  • SAP ismeret,
  • tesztmenedzsment tapasztalat.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.