Scrum Master (Budapest)

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk Scrum Master pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Scrum módszertan alapelveinek és hatékonyan alkalmazásának biztosítása,
  • Scrum események (standup meeting, sprint planning/review) megvalósításának támogatása,
  • munkamódszerek és körülmények, továbbá a hatékony munkavégzés folyamatos fejlesztése,
  • csoportdinamika, együttműködés folyamatos támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség IT területen,
  • Scrum alapelvek magabiztos ismerete,
  • tapasztalat Scrum master pozícióban,
  • legalább 5 éves tapasztalat IT projektek területén,
  • webes alkalmazások és Java technológia ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • kiváló angol ÉS jó német kommunikációs készség.

Előny:

  • Certified Scrum Master végzettség.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.