Scrum Master (Budapest)

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett fiatal csapatába új kollégákat keresünk DevOps Mérnök pozícióba.

Feladatok:

  • buildek készítése fejlesztői és tesztkörnyezetekre,
  • build folyamatok kialakításában, fejlesztésében való részvétel,
  • adatbázisok installálása, adatbázis környezetek kialakítása,
  • migrációkban való részvétel (tervezés, tesztelés, végrehajtás),
  • fejlesztő, tesztelő kollégák támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség informatikai területen,
  • valamilyen scriptnyelv ismerete (Shell, Perl, Python),
  • Unix/Linux ismeret,
  • alapvető Oracle adminisztrációs ismeretek,
  • kiváló angol nyelvtudás.

Előny:

  • nagyméretű adatbázisokkal kapcsolatos tapasztalat,
  • német nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.