Junior szoftverfejlesztő

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk bővülő IT csapatába tanulásra, fejlődésre nyitott szoftverfejlesztő munkatársat keresünk junior pozícióba.

Feladatok:

Ÿ  speciális feladatok implementálása JAVA programozási nyelven, illetve JavaScript-tel,

Ÿ  ügyféligények felmérésében, a projektek technikai tervének elkészítésében való részvétel,

Ÿ  fejlesztési feladatok ellátása TIBCO PaaS használatával,

Ÿ  napi kapcsolattartás az ügyféllel,

Ÿ  teljes szoftverfejlesztési folyamat lekezelése,

Ÿ  fejlesztői tesztek elvégzése.

Elvárások:

Ÿ  befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok (pályakezdők jelentkezését is várjuk),

Ÿ  középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,

Ÿ  XML és XSLT technológiák ismerete,

Ÿ  verziókezelő rendszerek ismerete,

Ÿ  OOP ismerete,

Ÿ  Java ismeret,

Ÿ  SQL ismeret,

Ÿ  fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,

Ÿ  rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás, döntéshozatali készség,

Ÿ  proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előny:

Ÿ  ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,

Ÿ  EDI technológiák, szabványok ismerete,

Ÿ  SOA architektúra ismerete,

Ÿ  1-2 éves munkatapasztalat IT területen.

Amit kínálunk:

Ÿ  versenyképes fizetés,

Ÿ  szakmai és személyes fejlődés,

Ÿ  dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,

Ÿ  stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre..