IT Business Analyst (Üzleti Elemző)

Partnerünk, a mobilfizetési megoldások fejlesztése területén piacvezető vállalat, motivált, innovatív csapatának bővítéséhez Business Analyst munkatársat keres.

Feladatok:

  • partnerek üzleti igényeinek felmérése, megértése, kommunikálása a fejlesztők irányába,
  • üzleti specifikációk készítése,
  • termékek tesztelésében való részvétel,
  • dokumentációk készítése,
  • szoros együttműködés a 25 fős, bővülő fejlesztési csapattal.

Partnerünk elvárásai:

  • felsőfokú végzettség IT vagy gazdasági területen,
  • legalább 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • agilis szoftverfejlesztési környezetben szerzett tapasztalat,
  • alapvető szkriptelési, programozási ismeretek.

Partnerünk ajánlata:

  •          versenyképes jövedelem,
  •          folyamatos szakmai fejlődés,
  •          fiatal, jó hangulatú és barátságos, ugyanakkor szakmailag igényes csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre!