Recepciós munkatárs

Partnerünk, egy fiatalos divat ruházati értékesítő üzlethálózat budapesti központi irodájába keresünk kiváló angol nyelvtudással rendelkező Recepciós munkatársat.

Feladatok:

  •       magyar és angol nyelven történő kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel,
  •       bejövő hívások fogadása, felmerülő problémák kreatív megoldása,
  •       tárgyalási időpontok szervezése, nyilvántartása,
  •       ügyfelek, vendégek fogadása, eligazítása,
  •       az ügyvezető és a középvezető kollégák munkájának támogatása,
  •       postai küldemények kezelése,
  •       az iroda zavartalan működésének biztosítása,
  •       utazások megszervezése (pl.: repülőjegyek vásárlása, szállásfoglalás).

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép kezelés,
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált-attitűd,
  • udvarias, segítőkész, kreatív személyiség,
  • problémamegoldó készség,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • divat iránt érdeklődés.

Amit a cég kínál:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • izgalmas, felelősség teljes munkakör,
  • fiatalos, családias légkör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.