Grafikus

Európa egyik vezető ruházati gyártó- illetve forgalmazó vállalatának budapesti csapatába keresünk a divat irányt nyitott Grafikus munkatársat.

Feladatok:

  • üzletterek látványtervének kialakítása,
  • online reklámok, kampányok grafikai tervezése, kivitelezése
  • saját kiadványok, hírlevelek, valamint üzleti és prezentációs anyagok szerkesztése és nyomdai előkészítése,
  • az online webshophoz, illetve a közösségi médiában élő felületekhez kreatív anyagok elkészítése,
  • részvétel a divatfotózásokon, az elkészült képek szerkesztése és retusálása.

Elvárások:

  • legalább 2 év tervezőgrafikusi tapasztalat,
  • az Adobe programcsalád magas szintű ismerete (Photoshop, Indesign, Illustrator, Lightroom), és/vagy Corel Draw ismeret,
  • nyomdai előkészítési ismeretek,
  • a legfrissebb design, illetve divattrendek nyomonkövetése,
  • pontos, proaktív, önálló munkavégzés,
  • kreativitás, problémamegoldó készség,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Előny:

  • videószerkesztési ismeretek,
  • 3D látványtervezési és tipográfiai ismeretek.

Partnerünk ajánlata:

  • fiatalos, jó hangulatú, kreatív munkakörnyezet,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.