Szállítói analitikus könyvelő (Budaörs)

Partnerünk egy világszerte ismert és kedvelt italt gyártó dán multinacionális vállalat fiatalos, dinamikus és energikus csapatába Könyvelési Asszisztenst keresünk.

Feladatok:

  • főkönyvelő munkájának folyamatos támogatása,
  • teljes körű szállítói számlák ügyintézése,
  • havi / negyedéves / éves zárásokban való részvétel,
  • szállítói törzsadatok naprakészen tartása, ellenőrzése
  • folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • közgazdasági szakközépiskola vagy OKJ-s végzettség,
  • hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalat,
  • irodai alkalmazások magas szintű ismerete,
  • igyekvő, szorgalmas, dolgozni akaró és tudó, nyitott személyiség.

Előny:

  • Navision szoftver ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.