Data Scientist (Adatelemző-kutató)

Partnerünk, egy intelligens energia és környezettudományi témakörben működő vállalat, megújuló energiával kapcsolatos nagyszabású nemzetközi projektekhez budapesti irodájába Data Scientist munkatársat keres.

Feladatok:

  • algoritmusok fejlesztése, tesztelése, validálása, integrálása valósidejű analitikák elkészítésére,
  • komplex technikai problémák megoldása statisztikai, gépi tanulási és analitikus modellek segítségével,
  • szoros együttműködés a többi fejlesztő csapattal és a teszteléssel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség kapcsolódó – mérnöki/IT- területen,
  • R/Python programozási nyelvekben szerzett több éves tapasztalat,
  • idősor elemzésben, előrejelzések készítésében, jelfeldolgozásban, anomáliák feldolgozásában szerzett tapasztalat,
  • Big Data ismeretek,
  • gyors tanulási és kiváló kommunikációs és elemzői készség,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • TSDB ismeretek,
  • Java ismeretek,
  • Bash scripting ismeretek.

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.