Szoftvertesztelő

Partnerünk, egy intelligens energia és környezettudományi témakörben működő vállalat, megújuló energiával kapcsolatos nagyszabású nemzetközi projektekhez Tesztelő munkatársat keres budapesti csapatába.

Feladatok:

  • változatos –elsősorban high-tech R&D- web-fejlesztési nemzetközi projektekben részvétel,
  • tesztforgatókönyvek, tesztesetek írása,
  • manuális és automata tesztek futtatása,
  • hibák dokumentálása,
  • minőségi követelmények betartása,
  • szoros együttműködés a fejlesztő csapattal
  • agilis módszertannak megfelelő fejlesztés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség IT területen,
  • szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat,
  • Java ismeretek,
  • tesztpiramis ismerete,
  • kezdeményező, kreativitás, innovatív gondolkodás,
  • gyors tanulási és kiváló kommunikációs készség,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • igényes, minőségi munkavégzés, erős quality-s szemlélet,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • teljesítménytesztelési tapasztalat (Jmeter)
  • tapasztalat web alkalmazások tesztelésében (UI/service layer)
  • tesztelési tapasztalat agilis módszertan szerint.

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.