Kontroller (Pest megye)

Partnerünk, egy élelmiszeripari csomagolóanyagokat gyártó vállalat pest megyei üzemébe tapasztalt Kontroller kollégát keresünk.

Feladatok:

  • a termelőegységre vonatkozóan pontos beszámolók és elemzések készítése és bemutatása a menedzsment számára,
  • könyvelés pontosságának biztosítása,
  • pénzügyi, stratégiai tanácsadás a helyi menedzsment számára,
  • költséghatékonysági programok vezetése,
  • heti/havi teljesítmény mérése, standardok felállítása,
  • SOX tesztek lefolytatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség kapcsolódó területen,
  • kontrolling területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • termelőüzemi tapasztalat,
  • pontosság, precizitás, prioritások felállításának képessége,
  • rugalmasság, alkalmazkodás a változásokhoz,
  • kiváló angol nyelvtudás.

Munkavégzés helyszíne:

  • Pest megye (Budapesttől déli irányba kb. 30 km.)

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.