IT minőségbiztosítási szakértő

Komplex informatikai megoldások fejlesztésével és bevezetésével foglalkozó magyar tulajdonú partnerünk egyik projektéhez keresünk IT minőségbiztosítási szakértő munkatársat.

Feladatok:

  • a vállalat által, a közigazgatási szektorban, EU támogatású program keretében végzett szoftverfejlesztés minőségbiztosítási projektben a minőségbiztosítási feladatok koordinációja, szakértői feladatok ellátása,
  • a fejlesztés teljes életciklusának kísérése minőségügyi szempontból (rendszertervezés, fejlesztés, tesztelés, üzembe helyezés),
  • a felmerülő szakmai döntések szakértői támogatása,
  • a minőségbiztosítói álláspont önálló képviselete az ügyféllel történő megbeszéléseken,
  • riportok, termék minőségbiztosítási dokumentációk összeállítása,
  • időszaki minőségbiztosítási jelentések elkészítése.

Egyéb információk:

  • a munkavégzés bázisa Budapest, de heti egyszeri utazással jár Nyíregyházára,
  • a projekt, melyhez munkatársat keresünk 2018 végéig tart,
  • partnerünk nyitott a rész- illetve teljes munkaidős, valamint vállalkozói, illetve alkalmazotti jogviszonyban történő foglalkoztatásra is.

Elvárások:

  • szoftver termékfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • szoftverfejlesztési módszertanok általános ismerete,
  • teljesítmény- és ügyfélorientált, proaktív személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiemelkedő logikai és problémamegoldó képesség,
  • precizitás,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • csapatmunkában való aktív közreműködés.

Előny:

  • informatikához kapcsolódó területen szerzett diploma,
  • EU támogatásban megvalósuló informatikai projektekben való részvétel.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • innovatív informatikai projektben való részvétel,
  • rugalmas munkavégzés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát a palyazat@apt.hu email címre.