Gyógyszerész (távmunka)

Egy gyógyszerészeti- és orvosi adatbázisok fejlesztésével foglalkozó egészségügyi partnerünkhöz Gyógyszerész kollégát keresünk távmunkában történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • orvos-informatika területen egyedülálló projektekhez kapcsolódó kutatói és adminisztratív feladatokban való aktív részvétel,
  • alkalmazási előírások feldolgozása, lényegi jellemzők kiszűrésével rövidített változatok elkészítése,
  • kölcsönhatás-vizsgálat,
  • allergia-vizsgálat,
  • speciális csoportokra vonatkozó hatások felmérése (pl. kismamák),
  • javallatok, ellenjavallatok, figyelmeztetések összevetése.

Elvárások:

  • gyógyszerész/orvos egyetemi vagy főiskolai diploma/folyamatban lévő tanulmányok,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
  • kiváló számítógépes ismeretek,
  • elemzési készség,
  • logikus gondolkodás,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás.

 Előny:

  • EDI tapasztalat.

Egyéb:

  • a pozíció alapvetően távmunkában végezhető, heti 1 napon szükséges a XI. kerületi irodában dolgozni
  • alkalmazotti és alvállalkozói jogviszonyban is betölthető.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • innovatív projektek,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.