Pénzügyi Adminisztrátor

Fiatalos, lelkes, dinamikus, barátságos csapatunkba önálló, felelősségteljes adminisztrátor kollégát keresünk, teljes munkaidőben, elsősorban pénzügyi területre.

Feladatok:

  • alvállalkozói szerződésekhez tartozó adminisztráció,
  • havi teljesítési igazolások és számlák ellenőrzése,  adminisztrálása,
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • kapcsolattartás partner és a cégünk pénzügyi osztályával,
  • egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • saját teljesítési igazolás elkészítése.

 Elvárások:

  • legalább középfokú végzetség,
  • pénzügyi, gazdasági ismeretek,
  • Excel, Word alapos ismerete,
  • ügyfélközpontúság, segítőkészség,
  • precíz, pontos,önálló munkavégzés,
  • monotonitás tűrés.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, gazdasági végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • próbaidő lejárta után cafatéira és utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker. Szent Gellért tér közelében

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.